We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Durable 1700784058 desk tray/organizer Plastic Grey
SKU
1700784058
£5.59
£4.66
In stock
0 available
SKU: 1700784058
EAN: 4005546108094
Transparent Letter Tray OptimoTransparent Letter Tray Optimo
Category: desk trays
| SKU | 1700784058 |
|---|---|
| EAN | 4005546108094 |
| Manufacturer | Durable |
| Availability | In Stock |
Stackable transparent letter tray in A4 portrait format. Can be used with risers (1700132001). Dimensions: 334 x 255 x 62 mm (L x W x H)
| Features | |
|---|---|
| Stackable | Yes |
| Format | A4+ |
| Material | Plastic |
| Product colour | Grey |
| Weight & dimensions | |
| Width | 253 mm |
| Length | 337 mm |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Width | 253 mm |
| Length | 337 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Stackable | Yes |
| Material | Plastic |
| Colour | |
| Product colour | Grey |
You may also be interested in
| Product |
Durable 1700784058 desk tray/organizer...
£5.59
£4.66
|
Recommended
Durable 1701626060 desk tray/organizer...
£6.65
£5.54
|
Bestseller
Deflecto CP043YTBLU desk tray/organize...
£4.49
£3.74
|
Durable BASIC Blue
£5.40
£4.50
|
Durable BASIC Red
£5.40
£4.50
|
Popular
Durable TREND Transparent
£6.65
£5.54
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
1700784058
|
1701626060
|
CP043YTBLU
|
1701711040
|
1701711080
|
1701626400
|
| Manufacturer |
Durable
|
Durable
|
Deflecto
|
Durable
|
Durable
|
Durable
|





