We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Durable 1701626060 desk tray/organizer Black
SKU
1701626060
£6.65
£5.54
In stock
0 available
SKU: 1701626060
EAN: 7318081626068
Letter tray TREND A4Letter tray TREND A4
- Letter tray for quick access to documents
- Stackable, with variable opening angle for easy access to filed documents
- High-gloss appearance
- For formats A4 to C4
Category: desk trays
| SKU | 1701626060 |
|---|---|
| EAN | 7318081626068 |
| Manufacturer | Durable |
| Availability | In Stock |
White Letter tray for A4 to C4 formats. The hinge-function provides easy access to tray contents. Dimensions: 337 x 250 x 70 mm (L x W x H)
| Features | |
|---|---|
| Stackable | Yes |
| Format | C4 |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Width | 250 mm |
| Length | 337 mm |
| Height | 70 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Width | 250 mm |
| Length | 337 mm |
| Height | 70 mm |
| Stackable | Yes |
| Colour | |
| Product colour | Black |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Durable 1701626060 desk tray/organizer...
£6.65
£5.54
|
Bestseller
Q-CONNECT KF21704 desk tray/organizer...
£9.41
£7.84
|
Hot Product
Durable 1712004058 desk tray/organizer...
£9.53
£7.94
|
Leitz Recycle Letter Tray
£9.68
£8.07
|
Durable BASIC Blue
£5.40
£4.50
|
Popular
Durable BASIC Red
£5.40
£4.50
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
1701626060
|
KF21704
|
1712004058
|
52275020
|
1701711040
|
1701711080
|
| Manufacturer |
Durable
|
Q-CONNECT
|
Durable
|
Leitz
|
Durable
|
Durable
|





