We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Ubiquiti UACC-AI-Theta-Audio-Cable-1M audio cable White
SKU
UACC-AI-THETA-AUDIO-CABLE-1M
£19.64
£16.37
Out of stock
0 available
SKU: UACC-AI-THETA-AUDIO-CABLE-1M
EAN: 0810084692400
AI Theta Audio Cable, 1 m (3.3 ft), PVC, Woven fabric jacket, whiteAI Theta Audio Cable, 1 m (3.3 ft), PVC, Woven fabric jacket, white
Category: Audio Cables
| Cable length | 1 m |
|---|---|
| SKU | UACC-AI-THETA-AUDIO-CABLE-1M |
| EAN | 0810084692400 |
| Manufacturer | Ubiquiti |
| Availability | In Stock |
Replacement cable that connects AI Theta Audio to an AI Theta Hub, 1 m (3.3 ft).
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | Ubiquiti AI Theta Hub, AI Theta Audio |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Product colour | White |
| Cable length | 1 m |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Jacket material | Fabric |
| Plug and Play | Yes |
| Cable diameter | 3.3 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight & dimensions | |
| Cable diameter | 3.3 mm |
| Weight | 18 g |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Cable diameter | 3.3 mm |
| Weight | 18 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Ubiquiti UACC-AI-Theta-Audio-Cable-1M...
£19.64
£16.37
|
New
Cables Direct 4OPT-120 audio cable 20...
£19.52
£16.27
|
Popular
Microconnect TT6100BKAD audio cable 10...
£15.89
£13.24
|
Microconnect AUDSPEAKER2-50C audio cab...
£28.84
£24.03
|
Hot Product
Belkin AV10172BT03-BLK audio cable 0.9...
£28.42
£23.68
|
Bestseller
Belkin RockStar™ 3.5mm with USB-C™ Con...
£28.42
£23.68
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
UACC-AI-THETA-AUDIO-CABLE-1M
|
4OPT-120
|
TT6100BKAD
|
AUDSPEAKER2-50C
|
AV10172BT03-BLK
|
F7U079BT03-BLK
|
| Manufacturer |
Ubiquiti
|
Cables Direct
|
Microconnect
|
Microconnect
|
Belkin
|
Belkin
|
| Connector 1 |
N/A
|
TOSLINK
|
TOSLINK
|
N
|
N/A
|
N/A
|
| Connector 2 |
N/A
|
TOSLINK
|
TOSLINK
|
N
|
3.5mm
|
3.5mm
|





