We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HyperX Pudding Keycaps - Full Key Set - ABS - Black (UK Layout)
SKU
4P5P4AU#ABU
£33.47
£27.89
In stock
0 available
SKU: 4P5P4AU#ABU
EAN: 0196188487617
Pudding Keycaps - Full Key Set - ABS - Black (UK Layout), 145 mm, 129 mm, 36 mm, 189 g, BlackPudding Keycaps - Full Key Set - ABS - Black (UK Layout), 145 mm, 129 mm, 36 mm, 189 g, Black
Category: input device accessories
| SKU | 4P5P4AU#ABU |
|---|---|
| EAN | 0196188487617 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |
Pudding Keycaps - Full Key Set - ABS - Black (UK Layout). Width: 145 mm, Depth: 129 mm, Height: 36 mm, Weight: 189 g. Product colour: Black
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Country of origin | China |
| Technical details | |
| Product colour | Black |
| Country of origin | China |
| Weight & dimensions | |
| Width | 145 mm |
| Depth | 129 mm |
| Height | 36 mm |
| Weight | 189 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 155 mm |
| Package depth | 155 mm |
| Package height | 48 mm |
| Package weight | 219 g |
| Packaging content | |
| Packaging content | Pudding Keycaps, Keycap Removal Tool, Quick Start Guide |
| Logistics data | |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 43202205 |
You may also be interested in
| Product |
HyperX Pudding Keycaps - Full Key Set...
£33.47
£27.89
|
Motorola KT-KYBDGRL1-VC70-R input devi...
£31.06
£25.88
|
Contour Design Universal Sleeve with r...
£34.66
£28.88
|
Microsoft Surface Slim Pen Charger Wir...
£42.85
£35.71
|
Contour Design Keyboard Risers for Rol...
£31.50
£26.25
|
|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
4P5P4AU#ABU
|
KT-KYBDGRL1-VC70-R
|
UNIVERSAL-SLEEVE
|
8X2-00002
|
A145
|
| Manufacturer |
HP
|
Zebra
|
Contour Design
|
Microsoft
|
Contour Design
|
| Product type |
N/A
|
Keyboard cover
|
Keyboard case
|
Wireless charging system
|
N/A
|
| Device type |
N/A
|
keyboard
|
Mouse / Keyboard
|
Stylus pen
|
N/A
|




