We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Studio P15/R30 Wall Mount
SKU
783S4AA
£51.37
£42.81
In stock
0 available
SKU: 783S4AA
EAN: 0197029633033
Poly Studio P15/R30 Wall MountPoly Studio P15/R30 Wall Mount
- Adds flexibility for your device.
- Made with quality parts.
Category: Video Conferencing Accessories
| SKU | 783S4AA |
|---|---|
| EAN | 0197029633033 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
Flexibility
Adds flexibility for your device.
Genuine Replacement Part
Made with quality parts.
Peace of mind
Keep yourself productive with all day connectivity.
Keep yourself productive with all day connectivity.
| Features | |
|---|---|
| Product type | Mount |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 68.6 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 468 kg |
| Logistics data | |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 31162313 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package width | 110 mm |
| Package depth | 160 mm |
| Package height | 120 mm |
| Package weight | 454 g |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
HP Poly Studio P15/R30 Wall Mount
£51.37
£42.81
|
EDIS BR01-B video conferencing accesso...
£66.24
£55.20
|
Hot Product
Jabra PanaCast 50 Remote - Black
£71.87
£59.89
|
Popular
Jabra PanaCast 50 Wall Mount - Light G...
£52.07
£43.39
|
Recommended
DTEN DBKT10027 video conferencing acce...
£59.21
£49.34
|
New
Logitech Scribe Remote control White
£57.76
£48.13
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
783S4AA
|
BR01-B
|
8220-209
|
14207-76
|
DBKT10027
|
952-000105
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
EDIS
|
Jabra
|
Jabra
|
DTEN
|
Logitech
|
| Product colour |
Black
|
Black
|
N/A
|
Grey
|
Black
|
White
|
| Product type |
N/A
|
Ceiling mount
|
N/A
|
Wall mount
|
Wall mount
|
Remote control
|





