We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Logitech Scribe Remote control White
SKU
952-000105
£57.76
£48.13
In stock
0 available
SKU: 952-000105
EAN: 0097855168719
Bluetooth Low Energy, 2x CR2032, 71.8 x 12.7 mm, 108 gBluetooth Low Energy, 2x CR2032, 71.8 x 12.7 mm, 108 g
Category: Video Conferencing Accessories
| Product colour | White |
|---|---|
| Product type | Remote control |
| SKU | 952-000105 |
| EAN | 0097855168719 |
| Manufacturer | Logitech |
| Availability | In Stock |
Scribe Share Button
| Features | |
|---|---|
| Colour | Lilac |
| Features | |
|---|---|
| Product type | Remote control |
| Product colour | White |
| Brand compatibility | Logitech |
| Compatible products | Scribe |
| Bluetooth | Yes |
| Power | |
| Power source type | Battery |
| Battery type | CR2032 |
| Number of batteries supported | 2 |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 71.8 mm |
| Depth | 71.8 mm |
| Height | 12.7 mm |
| Weight | 108 g |
| Packaging content | |
| Quantity | 1 |
You may also be interested in
| Product |
New
Logitech Scribe Remote control White
£57.76
£48.13
|
Popular
Jabra Panacast Table Stand
£77.76
£64.80
|
Hot Product
EDIS BR01-B video conferencing accesso...
£66.24
£55.20
|
Bestseller
Jabra PanaCast 50 Remote - Black
£71.87
£59.89
|
Jabra PanaCast 50 Wall Mount - Light G...
£52.07
£43.39
|
Recommended
DTEN DBKT10027 video conferencing acce...
£59.21
£49.34
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
952-000105
|
14207-56
|
BR01-B
|
8220-209
|
14207-76
|
DBKT10027
|
| Manufacturer |
Logitech
|
Jabra
|
EDIS
|
Jabra
|
Jabra
|
DTEN
|
| Product colour |
White
|
Black
|
Black
|
N/A
|
Grey
|
Black
|
| Product type |
Remote control
|
N/A
|
Ceiling mount
|
N/A
|
Wall mount
|
Wall mount
|





