We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Studio E70/X70/X72/V72 Polarized Filter
SKU
875K9AA
£46.56
£38.80
In stock
0 available
SKU: 875K9AA
EAN: 0197497663709
HP Poly Studio E70/X70/X72/V72 Polarized Filter, China, 190 mm, 210 mm, 55 mm, 300 gHP Poly Studio E70/X70/X72/V72 Polarized Filter, China, 190 mm, 210 mm, 55 mm, 300 g
Category: Video Conferencing Accessories
| SKU | 875K9AA |
|---|---|
| EAN | 0197497663709 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
HP Poly Studio E70/X70/X72/V72 Polarized Filter. Country of origin: China. Package width: 190 mm, Package depth: 210 mm, Package height: 55 mm
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Logistics data | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 31241812 |
| Packaging data | |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
HP Poly Studio E70/X70/X72/V72 Polariz...
£46.56
£38.80
|
Hot Product
EDIS BR01-B video conferencing accesso...
£66.24
£55.20
|
Popular
Jabra PanaCast 50 Wall Mount - Light G...
£52.07
£43.39
|
DTEN DBKT10027 video conferencing acce...
£59.21
£49.34
|
New
Logitech Scribe Remote control White
£57.76
£48.13
|
Recommended
EPOS EXPAND 80 Table Fixture
£46.31
£38.59
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
875K9AA
|
BR01-B
|
14207-76
|
DBKT10027
|
952-000105
|
1001183
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
EDIS
|
Jabra
|
DTEN
|
Logitech
|
EPOS
|
| Product colour |
N/A
|
Black
|
Grey
|
Black
|
White
|
Black
|
| Product type |
N/A
|
Ceiling mount
|
Wall mount
|
Wall mount
|
Remote control
|
Table mount
|





