We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP 18GB 15K Ultra320 SCSI Pluggable Hard Drive internal hard drive 18.2 GB 15000 RPM 3.5"
SKU
286775-B22-REF
£61.36
£51.13
In stock
0 available
SKU: 286775-B22-REF
EAN: 0613326449233
18GB 15K Ultra320 SCSI Pluggable Hard Drive, Refurbished18GB 15K Ultra320 SCSI Pluggable Hard Drive, Refurbished
Category: Internal Hard Drives
| SKU | 286775-B22-REF |
|---|---|
| EAN | 0613326449233 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |
| Hard drive | |
|---|---|
| Component for | Server/workstation |
| Hot-swap | Yes |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD size | 3.5" |
| HDD capacity | 18.2 GB |
| Features | |
| Type | HDD |
| Component for | Server/workstation |
| Interface | Ultra320 SCSI |
| Hot-swap | Yes |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD size | 3.5" |
| HDD capacity | 18.2 GB |
| Technical details | |
|---|---|
| Interface | Ultra320 SCSI |
| Hot-swap | Yes |
| Other features | |
| Interface | Ultra320 SCSI |
You may also be interested in
| Product |
HP 18GB 15K Ultra320 SCSI Pluggable Ha...
£61.36
£51.13
|
Bestseller
Western Digital Blue internal hard dri...
£86.36
£71.97
|
Popular
Lenovo 4XB0K12270 internal hard drive...
£61.36
£51.13
|
Hot Product
HPE 737394-B21-RFB internal hard drive...
£89.24
£74.37
|
HPE 785071-B21-RFB internal hard drive...
£83.68
£69.73
|
Recommended
HPE 697572-B21-RFB internal hard drive...
£89.24
£74.37
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
286775-B22-REF
|
WD5000AZLX
|
4XB0K12270
|
737394-B21-RFB
|
785071-B21-RFB
|
697572-B21-RFB
|
| Manufacturer |
HP
|
Western Digital
|
Lenovo
|
HPE
|
HPE
|
HPE
|
| Type |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
HDD
|
HDD
|
HDD
|
| HDD capacity |
N/A
|
≈ 300 GB
|
≈ 1 TB
|
≈ 300 GB
|
≈ 300 GB
|
≈ 1 TB
|
| HDD speed |
N/A
|
7200RPM to 10000RPM
|
7200RPM to 10000RPM
|
15000RPM and more
|
10000RPM to 15000RPM
|
10000RPM to 15000RPM
|
| HDD size |
N/A
|
3.5 "
|
3.5 "
|
3.5 "
|
2.5 "
|
2.5 "
|
| Interface |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
SAS
|
SAS
|
SAS
|
| Component for |
N/A
|
PC
|
Server/workstation
|
Server/workstation
|
Server/workstation
|
Server/workstation
|





