We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
AIS AIS-NUC8I5BEH-PCUK power cable Black 1.8 m C5 coupler
SKU
AIS-NUC8I5BEH-PCUK
£8.56
£7.13
In stock
0 available
SKU: AIS-NUC8I5BEH-PCUK
EAN: 7630049618480
Standard Power Cord - United Kingdom - 230 V ACStandard Power Cord - United Kingdom - 230 V AC
Category: Power Cables
| SKU | AIS-NUC8I5BEH-PCUK |
|---|---|
| EAN | 7630049618480 |
| Manufacturer | AIS |
| Availability | In Stock |
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| Connector 2 | C5 coupler |
| Cable length | 1.8 m |
| Features | |
| Connector 2 | C5 coupler |
| Cable length | 1.8 m |
| Suitable for use in country/location | United Kingdom |
| Connector 2 gender | Female |
| Connector 1 gender | Male |
| Product colour | Black |
| Power | |
|---|---|
| Input voltage | 230 V |
| Colour | |
| Product colour | Black |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
AIS AIS-NUC8I5BEH-PCUK power cable Bla...
£8.56
£7.13
|
Lenovo 42T5035 Black 1 m
£11.11
£9.26
|
Bestseller
StarTech.com 6ft (1.8m) UK Computer Po...
£7.07
£5.89
|
Popular
C2G 5m Power Cable Black CEE7/7 C13 co...
£7.56
£6.30
|
Hot Product
C2G 5m Power Cable Black BS 1363 C13 c...
£8.47
£7.06
|
C2G 3m Power Cable Black
£7.38
£6.15
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
AIS-NUC8I5BEH-PCUK
|
FRU42T5035
|
PXT101UK
|
88546
|
88516
|
88514
|
| Manufacturer |
AIS
|
Lenovo
|
StarTech.com
|
C2G
|
C2G
|
C2G
|





