We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Yealink CTP25 Mount Kits
SKU
3311092
£55.55
£46.29
In stock
0 available
SKU: 3311092
EAN: 6938818320192
CTP25 Mount KitsCTP25 Mount Kits
- Rotatable desk lock
- Wall mount
Category: Video Conferencing Accessories
| SKU | 3311092 |
|---|---|
| EAN | 6938818320192 |
| Manufacturer | Yealink |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
One kit for 2 mounting options for Yealink 10.1 inch touch console CTP25-rotatable desk lock and wall-mount
| Features | |
|---|---|
| Product type | Bracket |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 3.29 kg |
| Logistics data | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package width | 704 mm |
| Package depth | 802 mm |
| Package height | 148 mm |
| Package weight | 4.98 kg |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Yealink CTP25 Mount Kits
£55.55
£46.29
|
Popular
Jabra Panacast Table Stand
£77.76
£64.80
|
Recommended
EDIS BR01-B video conferencing accesso...
£66.24
£55.20
|
Bestseller
Jabra PanaCast 50 Remote - Black
£71.87
£59.89
|
Jabra PanaCast 50 Wall Mount - Light G...
£52.07
£43.39
|
New
DTEN DBKT10027 video conferencing acce...
£59.21
£49.34
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
3311092
|
14207-56
|
BR01-B
|
8220-209
|
14207-76
|
DBKT10027
|
| Manufacturer |
Yealink
|
Jabra
|
EDIS
|
Jabra
|
Jabra
|
DTEN
|
| Product colour |
Black
|
Black
|
Black
|
N/A
|
Grey
|
Black
|
| Product type |
N/A
|
N/A
|
Ceiling mount
|
N/A
|
Wall mount
|
Wall mount
|





