We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
OKI 42869403 Toner waste box, 30K pages for Intec CP 2020/OKI C 910/OKI C 920 WT/OKI C 9600/Xante Ilumina 502
SKU
42869403
£21.98
£18.32
In stock
0 available
SKU: 42869403
EAN: 5031713027003
Waste Toner System, 30kWaste Toner System, 30k
Categories: Toner Collection Units, C 9650 DN, C 9650 HDN, C 9655 HDN, C 9655 N, C 9650 HDTN, C 9655 DN, C 9600 DN, C 9655 HDTN, C 9800 MFP, C 9600, C 9850 MFP, C 9650 N, C 910 DN, C 920 WT, C 9600 HDTN, C 9800 HDN, C 910 N, C 9600 HDN, C 9600 N, C 9800 GA, C 9800 HDTN, C 9850 HDTN, C 910 dm, C 9655 Series, Ilumina 502 GS, C 9800 HN, C 910, C 9600 XF, Ilumina 502, Ilumina 500 Series, C 9600 XF PRO, C 9800, C 9650 eXpress, C 9650 Series, C 9650 HN, Digital Color Press GT, C 9600 XF Pro Lite, C 9850 HN, CP 2020
| Capacity | 30000.00 |
|---|---|
| Colour | no color |
| SKU | 42869403 |
| EAN | 5031713027003 |
| Manufacturer | OKI |
| Availability | In Stock |
Product that use this consumable:
- C9600.
- C9800.
- C9800GA MFP.
- C9600.
- C9800.
- C9800GA MFP.
Compatible Printers: OKI C 9650 DN, OKI C 9650 HN, OKI C 9850 MFP, OKI C 9650 eXpress, OKI C 9655 DN, OKI C 9800 HN, OKI C 9600 XF, OKI C 910 dm, OKI C 9600, Xante Ilumina 502 GS, OKI C 9600 HDN, OKI C 910 dn, OKI C 9800 MFP, OKI C 910 n, OKI C 9650 HDTN, OKI C 9650 Series, OKI C 9800 GA, OKI C 9655 HDTN, OKI C 9850 HDTN, OKI C 9655 Series, Xante Digital Color Press GT, OKI C 9800, Xante Ilumina 500 Series, OKI C 9650 HDN, OKI C 9600 DN, OKI C 9600 N, OKI C 9655 N, Xante Ilumina 502, OKI C 9600 XF Pro Lite, OKI C 920 WT, OKI C 9600 HDTN, OKI C 910, OKI C 9650 N, OKI C 9655 HDN, OKI C 9800 HDTN, OKI C 9850 HN, Intec CP 2020, OKI C 9600 XF PRO, OKI C 9800 HDN
| Features | |
|---|---|
| Printing colours | Cyan, Magenta, White, Yellow |
| Print technology | LED |
| Page yield | 30000 pages |
| Compatibility | OKI C9600, C9800 |
| Weight & dimensions | |
| Package weight | 700 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 700 g |
| Technical details | |
| Printing colours | Cyan, Magenta, White, Yellow |
| Print technology | LED |
| Page yield | 30000 pages |
| Package weight | 700 g |
| Compatibility | OKI C9600, C9800 |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
OKI 42869403 Toner waste box, 30K page...
£21.98
£18.32
|
Lexmark C540X75G Toner waste box, 18K...
£17.66
£14.72
|
New
Ricoh 406043/TYPE 220 Toner waste box,...
£21.28
£17.73
|
Bestseller
Xerox 008R13061 Toner waste box, 44K p...
£26.98
£22.48
|
Hot Product
Ricoh 416890 Toner waste box, 100K pag...
£22.88
£19.07
|
Popular
Brother WT-320CL Toner waste box, 50K...
£23.20
£19.33
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
42869403
|
C540X75G
|
406043
|
008R13061
|
416890
|
WT320CL
|
| Manufacturer |
OKI
|
Lexmark
|
Ricoh
|
Xerox
|
Ricoh
|
Brother
|
| Colour |
no color
|
no color
|
no color
|
no color
|
no color
|
no color
|
| Capacity |
30000.00
|
18000.00
|
25000.00
|
44000.00
|
100000.00
|
50000.00
|
| Brand compatibility |
N/A
|
N/A
|
Ricoh
|
Xerox
|
N/A
|
Brother
|





