We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Nobo 1915206 insert notice board Grey Aluminium
SKU
1915206
£155.21
£129.34
In stock
0 available
SKU: 1915206
EAN: 5028252608787
Nobo 1915206, Grey, Aluminium, Aluminium, 1210 mm, 905 mm, 14 mmNobo 1915206, Grey, Aluminium, Aluminium, 1210 mm, 905 mm, 14 mm
Category: Felt
| SKU | 1915206 |
|---|---|
| EAN | 5028252608787 |
| Manufacturer | Nobo |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
Nobo 1915206. Product colour: Grey, Frame material: Aluminium, Frame colour: Aluminium. Width: 1210 mm, Height: 905 mm, Depth: 14 mm. Quantity per pack: 1 pc(s). Warranty period: 2 year(s)
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Grey |
| Frame material | Aluminium |
| Frame | Yes |
| Frame colour | Aluminium |
| Weight & dimensions | |
| Width | 1210 mm |
| Height | 905 mm |
| Depth | 14 mm |
| Weight | 3.66 kg |
| Technical details | |
|---|---|
| Product colour | Grey |
| Frame material | Aluminium |
| Frame | Yes |
| Frame colour | Aluminium |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Other features | |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Logistics data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Nobo 1915206 insert notice board Grey...
£155.21
£129.34
|
Popular
Nobo Classic Combi Felt/Steel Noticebo...
£205.31
£171.09
|
Nobo Classic Combi Felt/Steel Noticebo...
£142.60
£118.83
|
Hot Product
Q-CONNECT KF01075 planning board
£204.19
£170.16
|
Bestseller
Q-CONNECT KF01078 planning board
£204.19
£170.16
|
New
Bi-Office FA0546170 insert notice boar...
£146.23
£121.86
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
1915206
|
1902258
|
1902257
|
KF01075
|
KF01078
|
FA0546170
|
| Manufacturer |
Nobo
|
Nobo
|
Nobo
|
Q-CONNECT
|
Q-CONNECT
|
Bi-Office
|





