We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Nobo 1904068 insert notice board Indoor Red Aluminium
SKU
1904068
£406.25
£338.54
In stock
0 available
SKU: 1904068
EAN: 5028252443111
Nobo 1904068, Indoor, Red, Aluminium, 1800 mm, 1200 mm, 8 mmNobo 1904068, Indoor, Red, Aluminium, 1800 mm, 1200 mm, 8 mm
Category: Felt
| SKU | 1904068 |
|---|---|
| EAN | 5028252443111 |
| Manufacturer | Nobo |
| Availability | In Stock |
Nobo 1904068. Proper use: Indoor, Product colour: Red, Frame material: Aluminium. Width: 1800 mm, Height: 1200 mm, Depth: 8 mm. Warranty period: 2 year(s)
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Red |
| Frame material | Aluminium |
| Frame | Yes |
| Proper use | Indoor |
| Weight & dimensions | |
| Width | 1800 mm |
| Height | 1200 mm |
| Depth | 8 mm |
| Weight | 3.87 kg |
| Technical details | |
|---|---|
| Product colour | Red |
| Frame material | Aluminium |
| Frame | Yes |
| Proper use | Indoor |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Other features | |
| Warranty period | 2 year(s) |
You may also be interested in
| Product |
Nobo 1904068 insert notice board Indoo...
£406.25
£338.54
|
Bestseller
Nobo 1915199 insert notice board Grey...
£406.99
£339.16
|
Recommended
Nobo 1915438 insert notice board Blue...
£406.25
£338.54
|
Popular
Nobo Premium Plus insert notice board...
£406.99
£339.16
|
Hot Product
Nobo Premium Plus insert notice board...
£387.01
£322.51
|
Nobo Premium Plus insert notice board...
£374.99
£312.49
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
1904068
|
1915199
|
1915438
|
1915192
|
1915193
|
1915191
|
| Manufacturer |
Nobo
|
Nobo
|
Nobo
|
Nobo
|
Nobo
|
Nobo
|





