We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Neoxeo X250A25010 mobile device charger Auto White
SKU
X250A25010
£7.30
£6.08
In stock
0 available
SKU: X250A25010
EAN: 4897043140871
Neoxeo X250A25010, Auto, Cigar lighter, 2.1 A, 1.5 m, WhiteNeoxeo X250A25010, Auto, Cigar lighter, 2.1 A, 1.5 m, White
Category: Mobile Device Chargers
| Charger type | Auto |
|---|---|
| SKU | X250A25010 |
| EAN | 4897043140871 |
| Manufacturer | NeoXeo |
| Availability | In Stock |
Neoxeo X250A25010. Charger type: Auto, Power source type: Cigar lighter, Charger compatibility: Smartphone,Tablet. AC adapter output current: 2.1 A. USB 2.0 ports quantity: 1. Cable length: 1.5 m, Product colour: White
| Performance | |
|---|---|
| Plug and Play | Yes |
| Charger type | Auto |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Charger compatibility | Smartphone,Tablet |
| Power source type | Cigar lighter |
| Design | |
| Plug and Play | Yes |
| Product colour | White |
| Cable length | 1.5 m |
| Power | |
| AC adapter output current | 2.1 A |
| Technical details | |
| Package type | Blister |
| Cables included | USB |
| Charger type | Auto |
| Charger compatibility | Smartphone,Tablet |
| Power source type | Cigar lighter |
| Charging connector | Yes |
| Connector(s) | Apple 30-pin |
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Connector(s) | Apple 30-pin |
| Cable length | 1.5 m |
| Packaging data | |
| Package type | Blister |
| Cables included | USB |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Cables included | USB |
| Package type | Blister |
| Colour | |
| Product colour | White |
| Other features | |
| Charging connector | Yes |
| Package type | Blister |
| Connector(s) | Apple 30-pin |
You may also be interested in
| Product |
Popular
Neoxeo X250A25010 mobile device charge...
£7.30
£6.08
|
Recommended
Microconnect PETRAVEL43 mobile device...
£9.94
£8.28
|
Hot Product
CoreParts MBXAP-AC0007 mobile device c...
£7.93
£6.61
|
eSTUFF ES636101-BULK mobile device cha...
£5.87
£4.89
|
eSTUFF ES636125-BULK mobile device cha...
£10.48
£8.73
|
Bestseller
Sandberg USB-C AC Charger PD20W EU
£7.93
£6.61
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
X250A25010
|
PETRAVEL43
|
MBXAP-AC0007
|
ES636101-BULK
|
ES636125-BULK
|
441-42
|
| Manufacturer |
NeoXeo
|
Microconnect
|
CoreParts
|
eSTUFF
|
eSTUFF
|
Sandberg
|
| Charger type |
Auto
|
Indoor
|
N/A
|
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|





