We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
LevelOne 5m KVM Cable, VGA, PS/2, USB
SKU
ACC-2103
£31.82
£26.52
In stock
0 available
SKU: ACC-2103
EAN: 4015867134191
5m, VGA+PS/2 Male - VGA Male5m, VGA+PS/2 Male - VGA Male
Category: KVM Cables
| SKU | ACC-2103 |
|---|---|
| EAN | 4015867134191 |
| Manufacturer | LevelOne |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
5m PS/2 and USB KVM Cable for KVM-0217US, KVM-0217DE, KVM-0831, KVM-1631, KVM-8901US, KVM-8901DE, KVM-8901FR, KVM-8901UK
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| Connector gender | Male/Male |
| Connector 2 | VGA |
| Connector 1 | VGA + PS/2 |
| Features | |
| Cable colour | White |
| Country of origin | China |
| Cable length | 5 m |
| Product colour | White |
| Compatible products | KVM-0217US KVM-0217DE KVM-0831 KVM-1631 KVM-8901US KVM-8901DE KVM-8901FR KVM-8901UK |
| Technical details | |
| Cable colour | White |
| Cable length | 5 m |
| Product colour | White |
| Weight & dimensions | |
| Cable length | 5 m |
| Colour | |
|---|---|
| Cable colour | White |
| Performance | |
| Country of origin | China |
| Connector gender | Male/Male |
| Cable length | 5 m |
| Connector 2 | VGA |
| Connector 1 | VGA + PS/2 |
| Product colour | White |
| Compatible products | KVM-0217US KVM-0217DE KVM-0831 KVM-1631 KVM-8901US KVM-8901DE KVM-8901FR KVM-8901UK |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Other features | |
| Cable colour | White |
| Product colour | White |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
LevelOne 5m KVM Cable, VGA, PS/2, USB
£31.82
£26.52
|
Bestseller
ATEN HDMI KVM Cable 1,8m
£26.23
£21.86
|
New
Cables Direct EX-555 KVM cable Beige 1...
£34.37
£28.64
|
Cables Direct EX-664 KVM cable Grey 5 m
£25.70
£21.42
|
Microconnect XLRMF9 KVM cable Black 3 m
£44.93
£37.44
|
Popular
HPE 1x4 KVM Console 6ft USB Cable KVM...
£38.09
£31.74
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
ACC-2103
|
2L-7D02UH
|
EX-555
|
EX-664
|
XLRMF9
|
AF613A
|
| Manufacturer |
LevelOne
|
Aten
|
Cables Direct
|
Cables Direct
|
Microconnect
|
HPE
|





