We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Jabra 8800-00-101 telephone cable Black
SKU
8800-00-101
£20.63
£17.19
In stock
0 available
SKU: 8800-00-101
EAN: 5706991015850
Connection Cable, BlackConnection Cable, Black
Category: Unspecified
| SKU | 8800-00-101 |
|---|---|
| EAN | 5706991015850 |
| Manufacturer | Jabra |
| Availability | In Stock |
Converter RJ9 4P4C-RJ6 6P4C Dealer Board Cable
| Features | |
|---|---|
| Connector 2 | RJ-6 |
| Connector 1 | RJ-9 |
| Product colour | Black |
| Cable type | Round |
| Country of origin | China |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 gender | Male |
| Packaging data | |
| Package weight | 120 g |
| Package depth | 50 mm |
| Package width | 90 mm |
| Package height | 10 mm |
| Technical details | |
| Product colour | Black |
| Cable type | Round |
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| Connector(s) | RJ-9 4P4C, RJ-6 6P4C |
| Connector 2 | RJ-6 |
| Connector 1 | RJ-9 |
| Other features | |
| Connector(s) | RJ-9 4P4C, RJ-6 6P4C |
| Logistics data | |
| Master (outer) case width | 220 mm |
| Master (outer) case length | 150 mm |
| Master (outer) case height | 85 mm |
| Master (outer) case gross weight | 4.13 kg |
| Products per master (outer) case | 30 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Jabra 8800-00-101 telephone cable Black
£20.63
£17.19
|
Popular
Jabra Secure Mount for Speak 410_510
£17.57
£14.64
|
Bestseller
Jabra Foam Ear Cushion, Evolve 20
£18.68
£15.57
|
Jabra QD cord w_ resistor, 47K Ohm
£26.81
£22.34
|
New
Jabra 10 mic_ foam cover GN 2000
£25.01
£20.84
|
Recommended
Jabra Biz 2300 Foam Ear Cushions (10 p...
£17.46
£14.55
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
8800-00-101
|
14101-34
|
14101-45
|
8800-01-19
|
14101-03
|
14101-38
|
| Manufacturer |
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
| Product type |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Cable
|
Microphone windscreen
|
Ear pad
|





