We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Z4 PCIe Retainer with Fans Motherboard Fan Black 1 pc(s)
SKU
56Q84AA
£139.66
£116.38
In stock
0 available
SKU: 56Q84AA
EAN: 0196337180772
Z4 PCIe Retainer with FansZ4 PCIe Retainer with Fans
Category: computer cooling components
| SKU | 56Q84AA |
|---|---|
| EAN | 0196337180772 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package depth | 205 mm |
| Package width | 495 mm |
| Package height | 50 mm |
| Width | 44 mm |
| Package weight | 568 g |
| Depth | 103 mm |
| Height | 409 mm |
| Weight | 366.3 g |
| Technical details | |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package depth | 205 mm |
| Package width | 495 mm |
| Package height | 50 mm |
| Package weight | 568 g |
| Other features | |
| Country of origin | China |
| Logistics data | |
| UNSPSC-code | 43201619 |
You may also be interested in
| Product |
New
HP Z4 PCIe Retainer with Fans Motherbo...
£139.66
£116.38
|
Popular
HP 804057-001 computer cooling system...
£146.00
£121.67
|
Noctua NH-U12S CHROMAX.BLACK Processor...
£130.14
£108.45
|
Recommended
Noctua NH-D15 CH.BK computer cooling s...
£143.30
£119.42
|
Hot Product
ASUS TUF GAMING LC II 360 ARGB Process...
£133.31
£111.09
|
Bestseller
ASUS ROG Ryuo III 240 ARGB Processor L...
£196.93
£164.11
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
56Q84AA
|
804057-001
|
NH-U12S CH.BK
|
NH-D15 CH.BK
|
90RC00M1-M0UAY0
|
90RC00J1-M0UAY0
|
| Manufacturer |
HP
|
HP
|
Noctua
|
Noctua
|
ASUS
|
ASUS
|
| Type |
N/A
|
cooler
|
Heatsink/Radiator
|
Air cooler
|
Liquid cooling kit
|
Liquid cooling kit
|
| Suitable location |
N/A
|
N/A
|
Processor
|
N/A
|
Processor
|
Processor
|





