We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly G7500 Power Supply without Power Cord
SKU
874R6AA
£34.31
£28.59
In stock
0 available
SKU: 874R6AA
EAN: 0197497662184
HP Poly G7500 Power Supply without Power Cord, China, 190 mm, 210 mm, 55 mm, 300 gHP Poly G7500 Power Supply without Power Cord, China, 190 mm, 210 mm, 55 mm, 300 g
Category: Video Conferencing Accessories
| SKU | 874R6AA |
|---|---|
| EAN | 0197497662184 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
HP Poly G7500 Power Supply without Power Cord. Country of origin: China. Package width: 190 mm, Package depth: 210 mm, Package height: 55 mm
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Logistics data | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 39121006 |
| Packaging data | |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
You may also be interested in
| Product |
New
HP Poly G7500 Power Supply without Pow...
£34.31
£28.59
|
Recommended
EPOS EXPAND 80 Table Fixture
£46.31
£38.59
|
Popular
Vision VFM-WVC/2 video conferencing ac...
£49.85
£41.54
|
Bestseller
HP Poly Studio E70/X70/X72/V72 Polariz...
£46.56
£38.80
|
AVer Remote for PTC series
£42.85
£35.71
|
Hot Product
Logitech Sight Mic pod dongle Adapter...
£29.56
£24.63
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
874R6AA
|
1001183
|
VFM-WVC/2
|
875K9AA
|
REMOTE.PTC300
|
952-000154
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
EPOS
|
Vision
|
HP Poly
|
AVer
|
Logitech
|
| Product colour |
N/A
|
Black
|
Black
|
N/A
|
Black
|
Black
|
| Product type |
N/A
|
Table mount
|
Wall mount
|
N/A
|
Remote control
|
Adapter
|





