We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly EagleEye III/IV/IV/USB Digital Breakout Adapter Power Supply without Power Cord
SKU
874Q1AA
£139.26
£116.05
In stock
0 available
SKU: 874Q1AA
EAN: 0197497662030
HP Poly EagleEye III/IV/IV/USB Digital Breakout Adapter Power Supply without Power Cord, China, 190 mm, 210 mm, 55 mm, 300 gHP Poly EagleEye III/IV/IV/USB Digital Breakout Adapter Power Supply without Power Cord, China, 190 mm, 210 mm, 55 mm, 300 g
Category: Video Conferencing Accessories
| SKU | 874Q1AA |
|---|---|
| EAN | 0197497662030 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
HP Poly EagleEye III/IV/IV/USB Digital Breakout Adapter Power Supply without Power Cord. Country of origin: China. Package width: 190 mm, Package depth: 210 mm, Package height: 55 mm
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Logistics data | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 39121006 |
| Packaging data | |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
You may also be interested in
| Product |
New
HP Poly EagleEye III/IV/IV/USB Digital...
£139.26
£116.05
|
Recommended
Cisco CS-CPRO-RACKEARS= video conferen...
£114.76
£95.63
|
DTEN DAS0127 video conferencing access...
£118.40
£98.67
|
Popular
Logitech Swytch Extender Black
£147.02
£122.52
|
Bestseller
HP Poly Studio X50/X52/X70/USB Table M...
£194.71
£162.26
|
Hot Product
Yealink VCS-TVMount2 Wall mount Black
£152.35
£126.96
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
874Q1AA
|
CS-CPRO-RACKEARS=
|
DAS0127
|
952-000034
|
875M6AA
|
VCS-TVMOUNT2
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Cisco
|
DTEN
|
Logitech
|
HP Poly
|
Yealink
|
| Product colour |
N/A
|
Grey
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
| Product type |
N/A
|
Wall mount
|
Stand
|
Extender
|
Microphone
|
Wall mount
|





