We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Digital Breakout Adapter to Connect from RealPresence Group to EagleEye HDCI Camera
SKU
89L79AA
£40.10
£33.42
In stock
0 available
SKU: 89L79AA
EAN: 0196188632963
HP Poly Digital Breakout Adapter to Connect from RealPresence Group to EagleEye HDCI Camera, Thailand, 190 mm, 210 mm, 55 mm, 300 gHP Poly Digital Breakout Adapter to Connect from RealPresence Group to EagleEye HDCI Camera, Thailand, 190 mm, 210 mm, 55 mm, 300 g
Category: Video Conferencing Accessories
| SKU | 89L79AA |
|---|---|
| EAN | 0196188632963 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
HP Poly Digital Breakout Adapter to Connect from RealPresence Group to EagleEye HDCI Camera. Country of origin: Thailand. Package width: 190 mm, Package depth: 210 mm, Package height: 55 mm
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Logistics data | |
|---|---|
| Country of origin | Thailand |
| UNSPSC-code | 26121630 |
| Packaging data | |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
You may also be interested in
| Product |
New
HP Poly Digital Breakout Adapter to Co...
£40.10
£33.42
|
Bestseller
Jabra PanaCast 50 Wall Mount - Light G...
£52.07
£43.39
|
Popular
DTEN DBKT10027 video conferencing acce...
£59.21
£49.34
|
Logitech Scribe Remote control White
£57.76
£48.13
|
Recommended
EPOS EXPAND 80 Table Fixture
£46.31
£38.59
|
Hot Product
AVer 60S5000000AB video conferencing a...
£54.22
£45.18
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
89L79AA
|
14207-76
|
DBKT10027
|
952-000105
|
1001183
|
60S5000000AB
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Jabra
|
DTEN
|
Logitech
|
EPOS
|
AVer
|
| Product colour |
N/A
|
Grey
|
Black
|
White
|
Black
|
Black
|
| Product type |
N/A
|
Wall mount
|
Wall mount
|
Remote control
|
Table mount
|
Camera mount
|





