We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly CS540 Battery
SKU
85Q98AA
£25.87
£21.56
In stock
0 available
SKU: 85Q98AA
EAN: 0197497572834
CS540 BatteryCS540 Battery
Category: headphone/headset accessories
| Product type | Battery |
|---|---|
| SKU | 85Q98AA |
| EAN | 0197497572834 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
| Features | |
|---|---|
| Product type | Battery |
| Brand compatibility | POLY |
| Product colour | Black |
| Compatibility | CS540 |
| Country of origin | China |
| Technical details | |
| Product type | Battery |
| Package weight | 300 g |
| Brand compatibility | POLY |
| Product colour | Black |
| Compatibility | CS540 |
| Master (outer) cases per pallet layer | 10 pc(s) |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Packaging data | |
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Logistics data | |
| Master (outer) cases per pallet layer | 10 pc(s) |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 26111711 |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
HP Poly CS540 Battery
£25.87
£21.56
|
New
Jabra 10 foam ear cushions GN2000
£31.74
£26.45
|
Popular
Jabra Pro900 Headband
£31.74
£26.45
|
Recommended
Jabra PRO 900 Leather Ear Cushions (10...
£36.40
£30.33
|
Multibrackets M Headset Holder Table s...
£30.16
£25.13
|
Hot Product
Jabra Evolve 75e Accessory Pack
£22.22
£18.52
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
85Q98AA
|
14101-04
|
14121-27
|
14101-42
|
7350073731893
|
14101-69
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
MULTIBRACKETS
|
Jabra
|
| Product type |
Battery
|
Ear pad
|
Headband
|
Cushion/ring set
|
Headphone holder
|
Ear pad
|





