We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Blackwire C310/320 Foam Ear Cushions (2 Pieces)
SKU
85S15AA
£3.49
£2.91
In stock
0 available
SKU: 85S15AA
EAN: 0197497574425
Blackwire C310/320 Foam Ear Cushions (2 Pieces)Blackwire C310/320 Foam Ear Cushions (2 Pieces)
Category: headphone/headset accessories
| Product type | Cushion/ring set |
|---|---|
| SKU | 85S15AA |
| EAN | 0197497574425 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
| Features | |
|---|---|
| Product type | Cushion/ring set |
| Brand compatibility | POLY |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Blackwire C310/320 |
| Country of origin | China |
| Technical details | |
| Product type | Cushion/ring set |
| Package weight | 300 g |
| Brand compatibility | POLY |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Blackwire C310/320 |
| Master (outer) cases per pallet layer | 12 pc(s) |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 10 |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Packaging data | |
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Logistics data | |
| Master (outer) cases per pallet layer | 12 pc(s) |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 13111309 |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
HP Poly Blackwire C310/320 Foam Ear Cu...
£3.49
£2.91
|
Recommended
Sony 211566803 headphone/headset acces...
£2.99
£2.49
|
eSTUFF ES660020 headphone/headset acce...
£4.37
£3.64
|
Popular
EPOS HZP 32
£3.58
£2.98
|
New
HP Poly Cable Assy with QD Lock
£4.46
£3.72
|
Hot Product
HP Poly USB-A to USB-C Cable (1500mm)
£4.51
£3.76
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
85S15AA
|
211566803
|
ES660020
|
1000799
|
920Q0AA
|
784P9AA
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Sony
|
eSTUFF
|
EPOS
|
HP Poly
|
HP Poly
|
| Product type |
Cushion/ring set
|
N/A
|
Case
|
Ear pad
|
N/A
|
Cable
|





