We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Active Optical USB 3.1 Cable (25M)
SKU
875H3AA
£813.19
£677.66
In stock
0 available
SKU: 875H3AA
EAN: 0197497663433
HP Poly Active Optical USB 3.1 Cable (25M), Vietnam, Taiwan, 190 mm, 210 mm, 55 mm, 300 gHP Poly Active Optical USB 3.1 Cable (25M), Vietnam, Taiwan, 190 mm, 210 mm, 55 mm, 300 g
Category: Video Conferencing Accessories
| SKU | 875H3AA |
|---|---|
| EAN | 0197497663433 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
HP Poly Active Optical USB 3.1 Cable (25M). Country of origin: Vietnam, Taiwan. Package width: 190 mm, Package depth: 210 mm, Package height: 55 mm
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Logistics data | |
|---|---|
| Country of origin | Vietnam, Taiwan |
| UNSPSC-code | 26121630 |
| Packaging data | |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
You may also be interested in
| Product |
Popular
HP Poly Active Optical USB 3.1 Cable (...
£813.19
£677.66
|
DTEN Mate Controller Black
£864.06
£720.05
|
Bestseller
HP Poly TC10 Touch Controller
£736.24
£613.53
|
Hot Product
Yealink CM20 Microphone Grey
£847.87
£706.56
|
New
AVer 60U6300000AB video conferencing a...
£1,188.66
£990.55
|
Recommended
Cisco CP-8800-A-KEM-3PC= video confere...
£938.58
£782.15
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
875H3AA
|
DBA13310EB-ADWP
|
875K5AA
|
CM20
|
60U6300000AB
|
CP-8800-A-KEM-3PC=
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
DTEN
|
HP Poly
|
Yealink
|
AVer
|
Cisco
|
| Product colour |
N/A
|
Black
|
Black
|
Grey
|
Grey
|
Black
|
| Product type |
N/A
|
Controller
|
N/A
|
Microphone
|
Speaker
|
N/A
|





