We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Deflecto 46901 sign holder/information stand A4 Polystyrene (PS) Transparent
SKU
46901
£6.48
£5.40
In stock
0 available
SKU: 46901
EAN: 0079916469010
Deflecto Landscape Sign Holder A4 WallDeflecto Landscape Sign Holder A4 Wall
Category: A4
| Product type | Sign holder |
|---|---|
| SKU | 46901 |
| EAN | 0079916469010 |
| Manufacturer | Deflecto |
| Availability | In Stock |
One product endless applications…. Easy way to display warnings, COVID-19 restrictions, special offers. Use the corresponding paper size, top selling products.
| Features | |
|---|---|
| Product type | Sign holder |
| Format | A4 |
| Material | Polystyrene (PS) |
| Product colour | Transparent |
| Quantity | 1 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 298 mm |
| Height | 235 mm |
| Depth | 4 mm |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity | 1 |
| Colour | |
| Product colour | Transparent |
| Material | |
| Material | Polystyrene (PS) |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Deflecto 46901 sign holder/information...
£6.48
£5.40
|
Hot Product
Deflecto WALL SIGN HLDR A4 LANDSCAPE
£7.64
£6.37
|
Bestseller
Deflecto A4 WALL SIGN HOLDER PORTRAI
£7.25
£6.04
|
Deflecto A4 Portrait Flat Back Literat...
£8.54
£7.12
|
New
Deflecto 77001 literature rack 1 shelv...
£8.56
£7.13
|
Popular
Deflecto 47001 sign holder/information...
£5.86
£4.88
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
46901
|
DE469YTCRY
|
DE470YTCRY
|
76401
|
77001
|
47001
|
| Manufacturer |
Deflecto
|
Deflecto
|
Deflecto
|
Deflecto
|
Deflecto
|
Deflecto
|





