We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
BIC Atlantis Soft Black Clip-on retractable ballpoint pen Medium 12 pc(s)
SKU
9021332
£27.17
£22.64
In stock
0 available
SKU: 9021332
EAN: 3086123307582
BIC Atlantis Soft, Clip, Clip-on retractable ballpoint pen, Refillable, Black, 12 pc(s), MediumBIC Atlantis Soft, Clip, Clip-on retractable ballpoint pen, Refillable, Black, 12 pc(s), Medium
Category: Black
| Product colour | Black,Silver |
|---|---|
| SKU | 9021332 |
| EAN | 3086123307582 |
| Manufacturer | BIC |
| Availability | In Stock |
BIC Atlantis Soft. Product colour: Black, Silver, Writing colours: Black, Type: Clip-on retractable ballpoint pen. Quantity per pack: 12 pc(s), Package width: 33 mm, Package depth: 74 mm
| Features | |
|---|---|
| Type | Clip-on retractable ballpoint pen |
| Refillable | Yes |
| Clip | Yes |
| Housing shape | Round |
| Point type | Medium |
| Writing colours | Black |
| Tip width | 1 mm |
| Product colour | Black, Silver |
| Technical details | |
| Refillable | Yes |
| Point type | Medium |
| Tip width | 1 mm |
| Colour | |
|---|---|
| Writing colours | Black |
| Product colour | Black, Silver |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Package width | 33 mm |
| Package depth | 74 mm |
| Package height | 152 mm |
| Quantity per pack | 12 pc(s) |
| Packaging content | |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 12 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
BIC Atlantis Soft Black Clip-on retrac...
£27.17
£22.64
|
Bestseller
BIC Ecolutions Round Stic Black Stick...
£31.85
£26.54
|
Hot Product
BIC 880648 ballpoint pen Black Stick b...
£28.16
£23.47
|
Pentel Superb Medium Black Stick ballp...
£24.34
£20.28
|
Popular
BIC 872731 ballpoint pen Black Stick b...
£28.16
£23.47
|
BIC 918518 ballpoint pen Black 50 pc(s)
£30.42
£25.35
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
9021332
|
893239
|
880648
|
BK77-A
|
872731
|
918518
|
| Manufacturer |
BIC
|
BIC
|
BIC
|
Pentel
|
BIC
|
BIC
|





