We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
BIC 902129 ballpoint pen Black, Blue, Green, Red Medium 12 pc(s)
SKU
902129
| Product colour | Multicolour |
|---|---|
| SKU | 902129 |
| EAN | 4055325837493 |
| Manufacturer | BIC |
| Availability | In Stock |
- An innovative solution with a modern look Hook at the top for a lanyard Retractable ball point pen.
| Features | |
|---|---|
| Point type | Medium |
| Writing colours | Black, Blue, Green, Red |
| Tip width | 1 mm |
| Line width | 0.7 mm |
| Product colour | Multicolour |
| Technical details | |
| Point type | Medium |
| Tip width | 1 mm |
| Line width | 0.7 mm |
| Colour | |
|---|---|
| Writing colours | Black, Blue, Green, Red |
| Product colour | Multicolour |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 12 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 12 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
BIC 902129 ballpoint pen Black, Blue,...
£58.15
£48.46
|
Popular
BIC M10 clic Blue Clip-on retractable...
£55.97
£46.64
|
Bestseller
BIC M10 Clic Medium Black Clip-on retr...
£51.82
£43.18
|
New
BIC 4 Colours Green, Pink, Purple, Tur...
£58.15
£48.46
|
Recommended
BIC 4Colours Black, Blue, Green, Red C...
£79.51
£66.26
|
BIC 4 Colours Shine Black, Blue, Green...
£62.34
£51.95
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
902129
|
1199190121
|
1199190125
|
887777
|
942104
|
964775
|
| Manufacturer |
BIC
|
BIC
|
BIC
|
BIC
|
BIC
|
BIC
|





