We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
BIC 4 Colours Green, Pink, Purple, Turquoise Clip-on retractable ballpoint pen Medium 12 pc(s)
SKU
887777
£58.15
£48.46
In stock
0 available
SKU: 887777
EAN: 3086123219137
1/0.4 mm, Medium, 12 pcs1/0.4 mm, Medium, 12 pcs
Category: Assorted
| Product colour | Green,White |
|---|---|
| SKU | 887777 |
| EAN | 3086123219137 |
| Manufacturer | BIC |
| Availability | In Stock |
- Choice of pink, purple, turquoise and - lime-green ink in an all-in-one pen - Medium point refillable ball pen - Wide round light green barrel - 1.0mm tip gives line width of 0.4mm
| Features | |
|---|---|
| Type | Clip-on retractable ballpoint pen |
| Clip | Yes |
| Point type | Medium |
| Writing colours | Green, Pink, Purple, Turquoise |
| Tip width | 1 mm |
| Line width | 0.4 mm |
| Product colour | Green, White |
| Technical details | |
| Point type | Medium |
| Tip width | 1 mm |
| Line width | 0.4 mm |
| Doesn't contain | PVC |
| Colour | |
|---|---|
| Writing colours | Green, Pink, Purple, Turquoise |
| Product colour | Green, White |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 12 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 12 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Popular
BIC 4 Colours Green, Pink, Purple, Tur...
£58.15
£48.46
|
Hot Product
BIC 902129 ballpoint pen Black, Blue,...
£58.15
£48.46
|
Recommended
BIC 4Colours Black, Blue, Green, Red C...
£79.51
£66.26
|
BIC 4 Colours Shine Black, Blue, Green...
£62.34
£51.95
|
New
BIC 951737 ballpoint pen Black, Blue,...
£70.72
£58.93
|
Bestseller
BIC 982866 ballpoint pen Black, Blue,...
£53.81
£44.84
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
887777
|
902129
|
942104
|
964775
|
951737
|
982866
|
| Manufacturer |
BIC
|
BIC
|
BIC
|
BIC
|
BIC
|
BIC
|





