We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
5Star 397921 printing paper A4 (210x297 mm) 500 sheets White
SKU
397921
£46.66
£38.88
In stock
0 available
SKU: 397921
EAN: 5050747122980
Value Copier Paper Ream-Wrapped FSC 80gsm A4 White [5 x 500 Sheets]Value Copier Paper Ream-Wrapped FSC 80gsm A4 White [5 x 500 Sheets]
Category: White 80gsm
| SKU | 397921 |
|---|---|
| EAN | 5050747122980 |
| Manufacturer | 5Star |
| Availability | In Stock |
| Technical details | |
|---|---|
| Paper size | A4 (210x297 mm) |
| Recommended usage | Copying |
| Product colour | White |
| Media weight | 80 g/m² |
| Features | |
| Paper size | A4 (210x297 mm) |
| Recommended usage | Copying |
| Product colour | White |
| Media weight | 80 g/m² |
| Sheets per pack | 500 sheets |
| Packaging content | |
|---|---|
| Sheets per pack | 500 sheets |
| Packs per box | 5 |
| Other features | |
| Packs per box | 5 |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
5Star 397921 printing paper A4 (210x29...
£46.66
£38.88
|
Evolution N BUS PPR A4 80G WHT PK2500
£65.68
£54.73
|
Popular
Xerox Recycled Paper A4, White printin...
£39.83
£33.19
|
Recommended
5Star 297293 printing paper A4 (210x29...
£52.56
£43.80
|
Bestseller
Xerox PERF PPR 80G A4 WHT 2500SH PK5
£49.61
£41.34
|
Xerox BUS PPR 80G A4 WHT 2500SH PK5
£50.26
£41.88
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
397921
|
EVBU2180
|
003R91165
|
297293
|
003R90646
|
003R92820
|
| Manufacturer |
5Star
|
Evolution
|
Xerox
|
5Star
|
Xerox
|
Xerox
|




