We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
5Star 297293 printing paper A4 (210x297 mm) 500 sheets White
SKU
297293
£52.56
£43.80
In stock
0 available
SKU: 297293
EAN: 5018206982513
80 g/m², A4, white, 5x 500 sheets80 g/m², A4, white, 5x 500 sheets
Category: White 80gsm
| SKU | 297293 |
|---|---|
| EAN | 5018206982513 |
| Manufacturer | 5Star |
| Availability | In Stock |
| Technical details | |
|---|---|
| Paper size | A4 (210x297 mm) |
| Recommended usage | Copying |
| Product colour | White |
| Media weight | 80 g/m² |
| Features | |
| Paper size | A4 (210x297 mm) |
| Recommended usage | Copying |
| Product colour | White |
| Media weight | 80 g/m² |
| Sheets per pack | 500 sheets |
| Packaging content | |
|---|---|
| Sheets per pack | 500 sheets |
| Packs per box | 5 |
| Other features | |
| Packs per box | 5 |
You may also be interested in
| Product |
Popular
5Star 297293 printing paper A4 (210x29...
£52.56
£43.80
|
Evolution N BUS PPR A4 80G WHT PK2500
£65.68
£54.73
|
Bestseller
5Star 930318 printing paper A4 (210x29...
£77.46
£64.55
|
Hot Product
5Star 397921 printing paper A4 (210x29...
£46.66
£38.88
|
Recommended
Q-CONNECT Q-CONNECT A4 COPIER PAPER PK...
£61.98
£51.65
|
STEIN BEIS NO.4 EVOLUTION WH A4 80G
£69.59
£57.99
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
297293
|
EVBU2180
|
930318
|
397921
|
KF01047
|
K1701201080A
|
| Manufacturer |
5Star
|
Evolution
|
5Star
|
5Star
|
Q-CONNECT
|
STEIN
|





