We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
5Star 295209 rollerball pen Stick pen Red 50 pc(s)
SKU
295209
£7.44
£6.20
In stock
0 available
SKU: 295209
EAN: 5018206065247
Ballpoint Pen Clear Barrel Medium 1.0mm Tip 0.4mm Line (Red) - (Pack of 50 Pens)Ballpoint Pen Clear Barrel Medium 1.0mm Tip 0.4mm Line (Red) - (Pack of 50 Pens)
Category: Red
| SKU | 295209 |
|---|---|
| EAN | 5018206065247 |
| Manufacturer | 5Star |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Construction type | Stick pen |
| Line size | Fine |
| Writing colours | Red |
| Thickness | 0.4 mm |
| Stroke width | 1 mm |
| Housing material | Plastic |
| Product colour | Red,Transparent |
| Technical details | |
| Line size | Fine |
| Thickness | 0.4 mm |
| Stroke width | 1 mm |
| Colour | |
|---|---|
| Writing colours | Red |
| Product colour | Red,Transparent |
| Material | |
| Housing material | Plastic |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 50 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
5Star 295209 rollerball pen Stick pen...
£7.44
£6.20
|
5Star 901805 ballpoint pen Red Stick b...
£7.26
£6.05
|
|---|---|---|
| SKU |
295209
|
901805
|
| Manufacturer |
5Star
|
5Star
|

