We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
2-Power 2PWC12W01-UK mobile device charger White
SKU
2PWC12W01-UK
£6.37
£5.31
In stock
0 available
SKU: 2PWC12W01-UK
EAN: 5056304398195
Wall Charger 12W 1 x USB-AWall Charger 12W 1 x USB-A
Category: Mobile Device Chargers
| SKU | 2PWC12W01-UK |
|---|---|
| EAN | 5056304398195 |
| Manufacturer | 2-Power |
| Availability | In Stock |
110-240V
| Design | |
|---|---|
| Product colour | White |
| Weight & dimensions | |
| Width | 60 mm |
| Depth | 120 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 90 g |
| Package width | 80 mm |
| Package depth | 130 mm |
| Package height | 30 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 80 mm |
| Package depth | 130 mm |
| Package height | 30 mm |
| Colour | |
| Product colour | White |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
2-Power 2PWC12W01-UK mobile device cha...
£6.37
£5.31
|
Popular
Neoxeo X250A25010 mobile device charge...
£7.30
£6.08
|
Hot Product
Sandberg Car Charger 2USB 1A+2.1A SAVER
£5.56
£4.63
|
CoreParts MBXAP-AC0007 mobile device c...
£7.93
£6.61
|
eSTUFF ES636101-BULK mobile device cha...
£5.87
£4.89
|
Bestseller
Sandberg USB-C AC Charger PD20W EU
£7.93
£6.61
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
2PWC12W01-UK
|
X250A25010
|
340-40
|
MBXAP-AC0007
|
ES636101-BULK
|
441-42
|
| Manufacturer |
2-Power
|
NeoXeo
|
Sandberg
|
CoreParts
|
eSTUFF
|
Sandberg
|
| Charger type |
N/A
|
Auto
|
Auto
|
N/A
|
Indoor
|
Indoor
|





