We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Zebra CRD-ET4X-4S10I1-01 mobile device charger Tablet Black AC Indoor
SKU
CRD-ET4X-4S10I1-01
£668.44
£557.03
In stock
0 available
SKU: CRD-ET4X-4S10I1-01
EAN: 5715063010747
Four-slot Charge-only Cradle for 10” TabletsFour-slot Charge-only Cradle for 10” Tablets
Category: Mobile Device Chargers
| Charger type | Indoor |
|---|---|
| SKU | CRD-ET4X-4S10I1-01 |
| EAN | 5715063010747 |
| Manufacturer | Zebra |
| Availability | In Stock |
Four-slot charge-only ShareCradle with T-adapters for 10” tablets.
Charges up to four 10” ET40/ET45 tablets.
Charges up to four 10” ET40/ET45 tablets.
| Performance | |
|---|---|
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Tablet |
| Power source type | AC |
| Compatibility | Zebra ET40/ET45 10" |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
|---|---|
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Tablet |
| Power source type | AC |
| Compatibility | Zebra ET40/ET45 10" |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Other features | |
| Compatibility | Zebra ET40/ET45 10" |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Zebra CRD-ET4X-4S10I1-01 mobile device...
£668.44
£557.03
|
Bestseller
Motorola CRD-MC18-3SLCKH-01 mobile dev...
£670.15
£558.46
|
Recommended
Motorola CRD-MC18-3SLOTH-01 mobile dev...
£739.20
£616.00
|
Panasonic PCPE-LNDFH32 mobile device c...
£541.31
£451.09
|
Popular
Zebra CRD-TC51-5SCHG-01 mobile device...
£750.60
£625.50
|
New
Zebra CRD-MC2X-4SC4BC-01 mobile device...
£795.59
£662.99
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
CRD-ET4X-4S10I1-01
|
CRD-MC18-3SLCKH-01
|
CRD-MC18-3SLOTH-01
|
PCPE-LNDFH32
|
CRD-TC51-5SCHG-01
|
CRD-MC2X-4SC4BC-01
|
| Manufacturer |
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Panasonic
|
Zebra
|
Zebra
|
| Charger type |
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
N/A
|
Indoor
|
Indoor
|





