We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Wacom ACK4220601 USB cable 3 m USB A Black
SKU
ACK4220601
£21.08
£17.57
In stock
0 available
SKU: ACK4220601
EAN: 0753218988607
USB standard cable for STU-540 (3m)USB standard cable for STU-540 (3m)
Category: USB Cables
| Cable length | 3 m |
|---|---|
| Connector 1 | USB A |
| SKU | ACK4220601 |
| EAN | 0753218988607 |
| Manufacturer | Wacom |
| Availability | In Stock |
The ACK-422-06-01 USB cable is a replacement part for the standard USB cable (3.0 meters long) that ships with compatible products.
Compatible with: STU-540 Signature Pad
Compatible with: STU-540 Signature Pad
| Features | |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Angled |
| Compatible products | Wacom STU-540 Signature Pad |
| Connector 1 | USB A |
| Cable length | 3 m |
| Product colour | Black |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Ports & interfaces | |
| Connector 1 | USB A |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Cable length | 3 m |
| Technical details | |
| Product colour | Black |
| Compatible products | Wacom STU-540 Signature Pad |
| Other features | |
| Product colour | Black |
You may also be interested in
| Product |
New
Wacom ACK4220601 USB cable 3 m USB A B...
£21.08
£17.57
|
Popular
Zebra USB2.0 - miniUSB2.0 USB cable US...
£28.39
£23.66
|
Bestseller
Datalogic Straight Cable - Type A USB...
£25.62
£21.35
|
Hot Product
Siig CE-CH0312-S1 USB cable 1 m USB 2....
£22.72
£18.93
|
Lindy 8m USB 2.0 Active Extension Pro
£30.31
£25.26
|
Recommended
Manhattan USB-A to USB-B Cable, 5m, Ma...
£19.04
£15.87
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
ACK4220601
|
P1031365-055
|
CAB-438
|
CE-CH0312-S1
|
42780
|
345408
|
| Manufacturer |
Wacom
|
Zebra
|
Datalogic
|
Siig
|
Lindy
|
Manhattan
|
| Connector 1 |
USB A
|
USB A
|
N/A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
| Connector 2 |
N/A
|
Mini-USB B
|
N/A
|
N/A
|
USB A
|
USB B
|
| USB version |
N/A
|
USB 2.0
|
N/A
|
USB 2.0
|
USB 2.0
|
USB 2.0
|





