We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Ubiquiti UACC-AI-Theta-CMS White Stainless steel
SKU
UACC-AI-THETA-CMS
£19.64
£16.37
In stock
0 available
SKU: UACC-AI-THETA-CMS
EAN: 0810084694435
Ceiling Mount System, WhiteCeiling Mount System, White
Category: mounting kits
| SKU | UACC-AI-THETA-CMS |
|---|---|
| EAN | 0810084694435 |
| Manufacturer | Ubiquiti |
| Availability | In Stock |
AI Theta Ceiling Mount System
Ceiling mount system for AI Theta that supports a Hub and any AI Theta Flush and Angle Mount accessory.
Ceiling mount system for AI Theta that supports a Hub and any AI Theta Flush and Angle Mount accessory.
| Technical details | |
|---|---|
| Material | Stainless steel |
| Product colour | White |
| Compatibility | Ubiquiti UVC-AI-Theta-Pro, UVC-AI-Theta, UVC-AI-Theta-Hub |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 300 g |
| Width | 140 mm |
| Depth | 5 mm |
| Height | 240 mm |
You may also be interested in
| Product |
Ubiquiti UACC-AI-Theta-CMS White Stain...
£19.64
£16.37
|
Hot Product
HP Quick Release Bracket
£20.63
£17.19
|
New
HP Quick Release Bracket
£19.04
£15.87
|
Bestseller
Ergotron Quick Release LCD Bracket Bla...
£20.29
£16.91
|
Popular
Lenovo 03T9719 mounting kit
£18.82
£15.68
|
Recommended
Datalogic Smart Stand, G040
£22.70
£18.92
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
UACC-AI-THETA-CMS
|
EM870AT
|
EM870AA
|
60-589-060
|
03T9719
|
STD-AUTO-G040-BK
|
| Manufacturer |
Ubiquiti
|
HP
|
HP
|
Ergotron
|
Lenovo
|
Datalogic
|




