We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Panasonic FZ-VNP026U stylus pen 11.3 g Black
SKU
FZ-VNP026U
£70.06
£58.38
In stock
0 available
SKU: FZ-VNP026U
EAN: 4549980511602
IP55, BlackIP55, Black
Category: stylus pens
| SKU | FZ-VNP026U |
|---|---|
| EAN | 4549980511602 |
| Manufacturer | Panasonic |
| Availability | In Stock |
KEY FEATURES - Ergonomic digitizer stylus pen - Waterproof meets IP55 - Features 2 buttons (right-click & erase) - Includes hole for optional tether
| Technical details | |
|---|---|
| Certification | IP55 |
| Width | 7.6 mm |
| Height | 116.8 mm |
| Depth | 5 mm |
| Brand compatibility | Panasonic |
| Product colour | Black |
| Compatibility | TOUGHBOOK G2 |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Features | |
|---|---|
| Certification | IP55 |
| Brand compatibility | Panasonic |
| Product colour | Black |
| Compatibility | TOUGHBOOK G2 |
| Device compatibility | Tablet |
| Weight & dimensions | |
| Width | 7.6 mm |
| Height | 116.8 mm |
| Depth | 5 mm |
| Weight | 11.3 g |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Panasonic FZ-VNP026U stylus pen 11.3 g...
£70.06
£58.38
|
Popular
DELL PN557W stylus pen 20.4 g Black
£57.13
£47.61
|
Recommended
Logitech Crayon
£78.10
£65.08
|
Bestseller
HP Rechargeable Active Pen G3
£90.49
£75.41
|
New
HP Rechargeable MPP 2.0 Tilt Pen (Black)
£71.41
£59.51
|
Lenovo 4X80Z49662 stylus pen 16 g Grey
£57.13
£47.61
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
FZ-VNP026U
|
PN557W
|
914-000034
|
6SG43AA
|
3J122AA#ABB
|
4X80Z49662
|
| Manufacturer |
Panasonic
|
DELL
|
Logitech
|
HP
|
HP
|
Lenovo
|
| Brand compatibility |
Panasonic
|
Dell
|
Apple (brand)
|
HP
|
HP
|
Lenovo
|
| Device compatibility |
Tablet computer
|
N/A
|
Tablet computer
|
Notebook
|
Notebook
|
Desktop/Laptop
|





