We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Nobo T-Cards Size 2
SKU
2002008
£7.81
£6.51
In stock
0 available
SKU: 2002008
EAN: 5016812389054
T-Cards Size 2T-Cards Size 2
- Size 2 Card
- Pack size: 100
Category: Whiteboards
| SKU | 2002008 |
|---|---|
| EAN | 5016812389054 |
| Manufacturer | Nobo |
| Availability | In Stock |
Take control of your projects with the Nobo T-Card range. T-Cards are available in a fantastic choice of sizes so you can record basic or very detailed information. Also, with so many colours to choose from, it’s easy to colour-code teams, projects and resources and see the ‘big picture’ at a glance. Size 2. Pack size: 100.
| Features | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Product colour | Pink |
| Packaging data | |
| Package width | 61 mm |
| Package height | 86 mm |
| Package depth | 20 mm |
| Package weight | 70 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Package width | 61 mm |
| Package height | 86 mm |
| Package depth | 20 mm |
| Country of origin | China |
| Package weight | 70 g |
| Product colour | Pink |
| Colour | |
| Product colour | Pink |
| Other features | |
| Country of origin | China |
You may also be interested in
| Product |
Nobo T-Cards Size 2
£7.81
£6.51
|
Bestseller
BIC Velleda whiteboard
£7.51
£6.26
|
Popular
Nobo T-Cards Size 2
£7.81
£6.51
|
Nobo T-Cards Size 3
£8.66
£7.22
|
Recommended
Nobo T-Cards Size 3
£8.66
£7.22
|
Hot Product
Nobo T-Cards Size 3
£8.66
£7.22
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
2002008
|
841360
|
2002004
|
2003006
|
2003008
|
2003002
|
| Manufacturer |
Nobo
|
BIC
|
Nobo
|
Nobo
|
Nobo
|
Nobo
|


