We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Neoxeo X250A25013 mobile device charger Smartphone, Tablet White AC Indoor
SKU
X250A25013
£4.13
£3.44
In stock
0 available
SKU: X250A25013
EAN: 4897043140901
Neoxeo X250A25013, Indoor, AC, 5 V, WhiteNeoxeo X250A25013, Indoor, AC, 5 V, White
Category: Mobile Device Chargers
| Charger type | Indoor |
|---|---|
| SKU | X250A25013 |
| EAN | 4897043140901 |
| Manufacturer | NeoXeo |
| Availability | In Stock |
Neoxeo X250A25013. Charger type: Indoor, Power source type: AC, Charger compatibility: Smartphone, Tablet. Input voltage: 100 - 240 V, Maximum output voltage: 5 V. Product colour: White
| Performance | |
|---|---|
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Smartphone, Tablet |
| Power source type | AC |
| Design | |
| Product colour | White |
| Power | |
|---|---|
| Input current | 0.2 A |
| Output current | 2100 mA |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Maximum output voltage | 5 V |
| Technical details | |
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Smartphone, Tablet |
| Power source type | AC |
| Colour | |
| Product colour | White |
You may also be interested in
| Product |
New
Neoxeo X250A25013 mobile device charge...
£4.13
£3.44
|
Duracell Mains Wall Phone Charger
£3.31
£2.76
|
Recommended
Duracell AC Phone Charger-Sony-Ericsson
£3.31
£2.76
|
2-Power AXIM CABLE C mobile device cha...
£3.54
£2.95
|
Popular
2-Power MAG0010A mobile device charger...
£3.31
£2.76
|
Bestseller
Conceptronic 2-Port USB Car Tablet Cha...
£4.74
£3.95
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
X250A25013
|
DMAC03-UK
|
DMAC04-UK
|
AXIM CABLE C
|
MAG0010A
|
CUSBCAR2A
|
| Manufacturer |
NeoXeo
|
Duracell
|
Duracell
|
2-Power
|
2-Power
|
Conceptronic
|
| Charger type |
Indoor
|
Outdoor
|
Outdoor
|
N/A
|
Indoor
|
Auto
|





