We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Jabra 8800-00-99 cable gender changer QD 3.5mm Black
SKU
8800-00-99
£26.98
£22.48
In stock
0 available
SKU: 8800-00-99
EAN: 5706991012972
Cord - QD to straight 3.5 Jack extension cordCord - QD to straight 3.5 Jack extension cord
Category: Unspecified
| SKU | 8800-00-99 |
|---|---|
| EAN | 5706991012972 |
| Manufacturer | Jabra |
| Availability | In Stock |
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| Connector 2 | 3.5mm |
| Connector 1 | QD |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Performance | |
| Product colour | Black |
| Country of origin | China |
| Certificates | |
| Compliance certificates | CE |
| Packaging data | |
| Package width | 135 mm |
| Package height | 200 mm |
| Package depth | 5 mm |
| Package weight | 40 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Country of origin | China |
| Compliance certificates | CE |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Other features | |
| Country of origin | China |
| Logistics data | |
| Country of origin | China |
You may also be interested in
| Product |
Popular
Jabra 8800-00-99 cable gender changer...
£26.98
£22.48
|
Jabra PC cord - QD to 2x3_5mm
£38.86
£32.38
|
Hot Product
Jabra DHSG cable
£39.67
£33.06
|
Recommended
Jabra PRO 900 Leather Ear Cushions (10...
£36.40
£30.33
|
New
Jabra Engage Headband for Mono, incl....
£31.74
£26.45
|
Bestseller
Jabra Evolve2 85 Ear Cushion, Black 1...
£31.15
£25.96
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
8800-00-99
|
8734-599
|
14201-10
|
14101-42
|
14121-39
|
14101-79
|
| Manufacturer |
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
| Product type |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Cushion/ring set
|
Headband
|
N/A
|





