We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Integral 2.5 TO 3.5 SSD FITTING BRACKET WITH 8 SCREWS ETAIL
SKU
INSSD2535BRACKET
£4.76
£3.97
In stock
0 available
SKU: INSSD2535BRACKET
EAN: 5055288420540
2.5 TO 3.5 SSD MOUNTING BRACKET 2.5 TO 3.5 SSD FITTING BRACKET WITH 8 SCREWS INTEGRAL2.5 TO 3.5 SSD MOUNTING BRACKET 2.5 TO 3.5 SSD FITTING BRACKET WITH 8 SCREWS INTEGRAL
Category: Card Readers
| SKU | INSSD2535BRACKET |
|---|---|
| EAN | 5055288420540 |
| Manufacturer | Integral |
| Availability | In Stock |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 36 g |
| Width | 101 mm |
| Height | 11 mm |
| Depth | 100 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 115 mm |
| Package height | 12 mm |
| Package depth | 125 mm |
| Package weight | 36 g |
| Technical details | |
| Width | 101 mm |
| Package width | 115 mm |
| Package height | 12 mm |
| Package depth | 125 mm |
| Height | 11 mm |
| Depth | 100 mm |
You may also be interested in
| Product |
Integral 2.5 TO 3.5 SSD FITTING BRACKE...
£4.76
£3.97
|
Hypertec EXT-103C-WHY card reader USB...
£5.88
£4.90
|
Manhattan USB-A Mini Multi-Card Reader...
£7.09
£5.91
|
|---|---|---|---|
| SKU |
INSSD2535BRACKET
|
EXT-103C-WHY
|
101981
|
| Manufacturer |
Integral
|
Hypertec
|
Manhattan
|
| Internal |
N/A
|
N
|
N
|


