We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL3X0 Gen11 1U High Performance Fan Kit
SKU
P48908-B21
£193.28
£161.07
In stock
0 available
SKU: P48908-B21
EAN: 0190017558332
ProLiant DL3X0 Gen11 1U High Performance Fan KitProLiant DL3X0 Gen11 1U High Performance Fan Kit
Category: Rack Cooling Equipment
| SKU | P48908-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017558332 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
.
| Performance | |
|---|---|
| Compatibility | ProLiant DL3X0 Gen1 1U |
| Features | |
|---|---|
| Type | Fan module |
| Weight & dimensions | |
| Width | 294 mm |
| Depth | 394 mm |
| Height | 111 mm |
| Weight | 1.32 kg |
You may also be interested in
| Product |
HPE ProLiant DL3X0 Gen11 1U High Perfo...
£193.28
£161.07
|
HPE ProLiant DL380/DL560 Gen11 2U High...
£220.25
£183.54
|
Tripp Lite SRXFAN3U SmartRack 3U Fan P...
£185.39
£154.49
|
HPE ProLiant DL3X5 Gen11 2U Performanc...
£165.24
£137.70
|
|---|---|---|---|---|
| SKU |
P48908-B21
|
P48820-B21
|
SRXFAN3U
|
P58465-B21
|
| Manufacturer |
HPE
|
HPE
|
Tripp Lite
|
HPE
|

