We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Aruba Networking 5406R zl2 Switch Fan Tray
SKU
J9831A
£339.91
£283.26
In stock
0 available
SKU: J9831A
EAN: 0888182309124
Aruba Networking 5406R zl2 Switch Fan TrayAruba Networking 5406R zl2 Switch Fan Tray
Category: Rack Cooling Equipment
| SKU | J9831A |
|---|---|
| EAN | 0888182309124 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
.
| Performance | |
|---|---|
| Housing colour | Grey |
| Compatibility | HP 5406R zl2 |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 49.8 mm |
| Depth | 463.6 mm |
| Height | 168.9 mm |
| Weight | 1.08 kg |
| Logistics data | |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |
You may also be interested in
| Product |
HPE Aruba Networking 5406R zl2 Switch...
£339.91
£283.26
|
HPE DL38X Gen10 High Performance Tempe...
£355.49
£296.24
|
HPE 875076-001 rack cooling equipment
£399.92
£333.27
|
|---|---|---|---|
| SKU |
J9831A
|
867810-B21
|
875076-001
|
| Manufacturer |
HPE
|
HPE
|
HPE
|
| Housing colour |
Grey
|
N/A
|
N/A
|


