We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Aruba Networking 3800/3810M 0.5m Stacking Cable
SKU
J9578A
£108.54
£90.45
In stock
0 available
SKU: J9578A
EAN: 0886112028275
Aruba Networking 3800/3810M 0.5m Stacking CableAruba Networking 3800/3810M 0.5m Stacking Cable
Category: Serial Attached SCSI (SAS) Cables
| SKU | J9578A |
|---|---|
| EAN | 0886112028275 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
| Product Family | Aruba Networking |
| Features | |
|---|---|
| Connector gender | Male/Male |
| Weight | 1 kg |
| Product colour | Black |
| Cable length | 0.5 m |
| Technical details | |
| Cable length | 0.5 m |
| Weight (imperial) | 0.998 kg (2.2 lbs) |
| Colour | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 1 kg |
| Cable length | 0.5 m |
You may also be interested in
| Product |
Popular
HPE Aruba Networking 3800/3810M 0.5m S...
£108.54
£90.45
|
Recommended
Adaptec ACK-E-HDmSAS-HDmSAS-2M Black
£106.19
£88.49
|
New
DeLOCK 2m, Mini SAS HD SFF-8644 - Mini...
£147.59
£122.99
|
Hot Product
Broadcom 05-60001-00 Serial Attached S...
£98.17
£81.81
|
Bestseller
Broadcom 05-60007-00 Serial Attached S...
£98.17
£81.81
|
AddOn Networks XXVDACBL3M-AO Serial At...
£98.36
£81.97
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
J9578A
|
2282600-R
|
83572
|
05-60001-00
|
05-60007-00
|
XXVDACBL3M-AO
|
| Manufacturer |
HPE
|
Adaptec
|
DeLOCK
|
Broadcom
|
Broadcom
|
AddOn Networks
|




