We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE 36.4GB 15K Ultra320 SCSI Pluggable Hard Drive internal hard drive 15000 RPM 3.5"
SKU
286776-B22-RFB
£55.78
£46.48
In stock
0 available
SKU: 286776-B22-RFB
EAN: 0613326449219
36.4GB 15K Ultra320 SCSI Pluggable Hard Drive, Refurbished36.4GB 15K Ultra320 SCSI Pluggable Hard Drive, Refurbished
Category: Internal Hard Drives
| SKU | 286776-B22-RFB |
|---|---|
| EAN | 0613326449219 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
A wide variety of rigorously tested, HP-qualified, SMART capable, Ultra320 Hard Drives offering data integrity and availability in hot pluggable models.
| Hard drive | |
|---|---|
| Component for | Server/workstation |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD size | 3.5" |
| HDD capacity | 36.4 GB |
| Features | |
| Type | HDD |
| Component for | Server/workstation |
| Interface | Ultra320 SCSI |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD size | 3.5" |
| HDD capacity | 36.4 GB |
| Technical details | |
|---|---|
| Interface | Ultra320 SCSI |
| Other features | |
| Interface | Ultra320 SCSI |
You may also be interested in
| Product |
HPE 36.4GB 15K Ultra320 SCSI Pluggable...
£55.78
£46.48
|
Popular
Lenovo 4XB0K12270 internal hard drive...
£61.36
£51.13
|
HPE 693648-B21-RFB internal hard drive...
£44.63
£37.19
|
Bestseller
HPE 765464-B21-RFB internal hard drive...
£55.78
£46.48
|
Hot Product
HPE 797277-B21-RFB internal hard drive...
£44.63
£37.19
|
Recommended
HPE 748387-B21-RFB internal hard drive...
£72.52
£60.43
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
286776-B22-RFB
|
4XB0K12270
|
693648-B21-RFB
|
765464-B21-RFB
|
797277-B21-RFB
|
748387-B21-RFB
|
| Manufacturer |
HPE
|
Lenovo
|
HPE
|
HPE
|
HPE
|
HPE
|
| Type |
HDD
|
N/A
|
HDD
|
HDD
|
HDD
|
HDD
|
| HDD capacity |
under 80 G
|
≈ 1 TB
|
≈ 1 TB
|
≈ 1 TB
|
over 2.5 TB
|
≈ 300 GB
|
| HDD speed |
15000RPM and more
|
7200RPM to 10000RPM
|
10000RPM to 15000RPM
|
7200RPM to 10000RPM
|
7200RPM to 10000RPM
|
15000RPM and more
|
| HDD size |
3.5 "
|
3.5 "
|
2.5 "
|
2.5 "
|
3.5 "
|
2.5 "
|
| Interface |
Ultra320 SCSI
|
N/A
|
SAS
|
SAS
|
SAS
|
SAS
|
| Component for |
Server/workstation
|
Server/workstation
|
Server/workstation
|
Server/workstation
|
Server/workstation
|
Server/workstation
|




