We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Z4 Fan and Front Card Guide Kit Computer case Black
SKU
56Q79AA
£53.68
£44.73
In stock
0 available
SKU: 56Q79AA
EAN: 0196337180673
Z4 Fan and Front Card Guide KitZ4 Fan and Front Card Guide Kit
Category: computer cooling components
| Type | Fan |
|---|---|
| Suitable location | Computer case |
| SKU | 56Q79AA |
| EAN | 0196337180673 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
| Performance | |
|---|---|
| Suitable location | Computer case |
| Type | Fan |
| Compatible products | Z4 |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
| Type | Fan |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package depth | 154 mm |
| Package width | 205 mm |
| Package height | 78 mm |
| Width | 157 mm |
| Package weight | 390 g |
| Depth | 112 mm |
| Height | 83 mm |
| Weight | 222.8 g |
| Packaging data | |
| Package depth | 154 mm |
| Package width | 205 mm |
| Package height | 78 mm |
| Package weight | 390 g |
| Other features | |
| Country of origin | China |
| Logistics data | |
| UNSPSC-code | 43201619 |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HP Z4 Fan and Front Card Guide Kit Com...
£53.68
£44.73
|
Recommended
Supermicro SNK-P0063AP4 computer cooli...
£47.62
£39.68
|
Synology FAN 80X80X32_7 computer cooli...
£44.99
£37.49
|
Popular
Lenovo ThinkSystem FAN Option Kit
£61.97
£51.64
|
Bestseller
be quiet! Dark Rock Slim CPU Cooler
£66.24
£55.20
|
New
Cooler Master Hyper 212 RGB Black Edit...
£77.76
£64.80
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
56Q79AA
|
SNK-P0063AP4
|
FAN 80X80X32_7
|
4F17A12350
|
BK024
|
RR-212S-20PC-R2
|
| Manufacturer |
HP
|
Supermicro
|
Synology
|
Lenovo
|
be quiet!
|
Cooler Master
|
| Type |
fan
|
Air cooler
|
fan
|
cooler
|
cooler
|
cooler
|
| Suitable location |
Computer case
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Processor
|





