We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Z2 TWR Dual Front Fan Kit Computer case Black
SKU
4N007AA
£17.46
£14.55
In stock
0 available
SKU: 4N007AA
EAN: 0196068961558
Z2 TWR Dual Front Fan KitZ2 TWR Dual Front Fan Kit
Category: computer cooling components
| Type | Fan |
|---|---|
| Suitable location | Computer case |
| SKU | 4N007AA |
| EAN | 0196068961558 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
| Performance | |
|---|---|
| Suitable location | Computer case |
| Type | Fan |
| Compatible products | Z2 TWR |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
| Type | Fan |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package depth | 184 mm |
| Package width | 232 mm |
| Package height | 39 mm |
| Width | 136 mm |
| Package weight | 210 g |
| Depth | 74 mm |
| Height | 37 mm |
| Weight | 120 g |
| Packaging data | |
| Package depth | 184 mm |
| Package width | 232 mm |
| Package height | 39 mm |
| Package weight | 210 g |
| Other features | |
| Country of origin | China |
| Logistics data | |
| UNSPSC-code | 43201619 |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HP Z2 TWR Dual Front Fan Kit Computer...
£17.46
£14.55
|
Recommended
StarTech.com 95mm CPU Cooler Fan with...
£18.32
£15.27
|
New
Synology FAN 40X40X20_2 computer cooli...
£22.22
£18.52
|
Bestseller
Intel Laminar RM1 Processor Air cooler...
£17.46
£14.55
|
be quiet! SILENT WINGS 4 | 120mm PWM C...
£25.19
£20.99
|
Popular
HP 735513-001 Computer case Fan
£14.65
£12.21
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
4N007AA
|
FAN1156PWM
|
FAN 40X40X20_2
|
BXTSRM1
|
BL093
|
735513-001-REF
|
| Manufacturer |
HP
|
StarTech.com
|
Synology
|
Intel
|
be quiet!
|
HP
|
| Type |
fan
|
cooler
|
fan
|
Air cooler
|
fan
|
fan
|
| Suitable location |
Computer case
|
N/A
|
N/A
|
Processor
|
Computer case
|
Computer case
|





