We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Voyager 8200 Black Leatherette Ear Cushions (2 Pieces)
SKU
85Q42AA
£13.64
£11.37
In stock
0 available
SKU: 85Q42AA
EAN: 0197497572179
Voyager 8200 Black Leatherette Ear Cushions (2 Pieces)Voyager 8200 Black Leatherette Ear Cushions (2 Pieces)
Category: headphone/headset accessories
| SKU | 85Q42AA |
|---|---|
| EAN | 0197497572179 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
| Features | |
|---|---|
| Product type | Cushion/ring set |
| Brand compatibility | POLY |
| Product colour | Black, Red |
| Compatibility | Voyager 8200 |
| Country of origin | China |
| Technical details | |
| Product type | Cushion/ring set |
| Package weight | 300 g |
| Brand compatibility | POLY |
| Product colour | Black, Red |
| Compatibility | Voyager 8200 |
| Master (outer) cases per pallet layer | 9 pc(s) |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Packaging data | |
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Logistics data | |
| Master (outer) cases per pallet layer | 9 pc(s) |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 43191607 |
You may also be interested in
| Product |
New
HP Poly Voyager 8200 Black Leatherette...
£13.64
£11.37
|
Jabra A Ear Pads
£15.88
£13.23
|
Bestseller
Jabra GN 1200 CC
£12.44
£10.37
|
Popular
Jabra Leather Ear Cushion, Evolve 80
£13.87
£11.56
|
Hot Product
Jabra Foam Ear Cushion, Evolve 20
£18.68
£15.57
|
Recommended
Zebra KT-HSX100-MWS1-50 headphone/head...
£16.44
£13.70
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
85Q42AA
|
14101-19
|
88011-99
|
14101-41
|
14101-45
|
KT-HSX100-MWS1-50
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Zebra
|
| Product type |
Cushion/ring set
|
Ear pad
|
Cable
|
Ear pad
|
N/A
|
Microphone windscreen
|





