We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Studio X52/V52 Wall Mount White
SKU
875L8AA
£93.07
£77.56
In stock
0 available
SKU: 875L8AA
EAN: 0197497663792
Poly Studio X52/V52 Wall MountPoly Studio X52/V52 Wall Mount
Category: Video Conferencing Accessories
| SKU | 875L8AA |
|---|---|
| EAN | 0197497663792 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
| Features | |
|---|---|
| Product type | Wall mount |
| Product colour | White |
| Placement supported | Wall |
| Brand compatibility | HP Poly |
| Compatible products | Studio X52/V52 |
| Technical details | |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Logistics data | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 31162313 |
| Packaging data | |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
| Packaging content | |
| Quantity | 1 |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
HP Poly Studio X52/V52 Wall Mount White
£93.07
£77.56
|
Recommended
Cisco CS-CPRO-RACKEARS= video conferen...
£114.76
£95.63
|
Popular
Jabra Panacast Table Stand
£77.76
£64.80
|
New
DTEN DAS0127 video conferencing access...
£118.40
£98.67
|
Hot Product
Jabra PanaCast 50 Screen Mount
£109.81
£91.51
|
AVer 60V2B10000AL video conferencing a...
£98.40
£82.00
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
875L8AA
|
CS-CPRO-RACKEARS=
|
14207-56
|
DAS0127
|
14207-72
|
60V2B10000AL
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Cisco
|
Jabra
|
DTEN
|
Jabra
|
AVer
|
| Product colour |
White
|
Grey
|
Black
|
Black
|
Black
|
N/A
|
| Product type |
Wall mount
|
Wall mount
|
N/A
|
Stand
|
Table mount
|
N/A
|





