We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Savi D400 UC Microsoft Teams Certified DECT 1880-1900 MHz Dongle
SKU
8-221002-205
£126.96
£105.80
In stock
0 available
SKU: 8-221002-205
EAN: 0196548132560
Savi D400 UC Microsoft Teams Certified DECT 1880-1900 MHz DongleSavi D400 UC Microsoft Teams Certified DECT 1880-1900 MHz Dongle
Category: headphone/headset accessories
| Product type | USB adapter |
|---|---|
| SKU | 8-221002-205 |
| EAN | 0196548132560 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
| Features | |
|---|---|
| Product type | Cable |
| Country of origin | China |
| Technical details | |
| Product type | Cable |
| Package weight | 300 g |
| Master (outer) cases per pallet layer | 12 pc(s) |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Packaging data | |
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Logistics data | |
| Master (outer) cases per pallet layer | 12 pc(s) |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 26121630 |
You may also be interested in
| Product |
New
HP Poly Savi D400 UC Microsoft Teams C...
£126.96
£105.80
|
Hot Product
Jabra LINK 265
£124.61
£103.84
|
Bestseller
Jabra LINK 860
£157.54
£131.28
|
Zebra KT-HSX100-EPF1-20 headphone/head...
£138.01
£115.01
|
Recommended
Jabra Engage Ear Cushions – 5 pairs fo...
£111.10
£92.58
|
Popular
Jabra LInk 370 - MS Teams
£114.26
£95.22
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
8-221002-205
|
265-09
|
860-09
|
KT-HSX100-EPF1-20
|
14101-60
|
14208-23
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Jabra
|
Jabra
|
Zebra
|
Jabra
|
Jabra
|
| Product type |
Cable
|
Cable
|
N/A
|
Earshells
|
N/A
|
USB receiver
|





