We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly G7500 Wall Mount
SKU
874R4AA
£21.82
£18.18
In stock
0 available
SKU: 874R4AA
EAN: 6108078924410
HP Poly G7500 Wall Mount, China, 190 mm, 210 mm, 55 mm, 300 gHP Poly G7500 Wall Mount, China, 190 mm, 210 mm, 55 mm, 300 g
Category: Video Conferencing Accessories
| SKU | 874R4AA |
|---|---|
| EAN | 6108078924410 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
HP Poly G7500 Wall Mount. Country of origin: China. Package width: 190 mm, Package depth: 210 mm, Package height: 55 mm
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Logistics data | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 31162313 |
| Packaging data | |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HP Poly G7500 Wall Mount
£21.82
£18.18
|
Bestseller
Logitech MeetUp
£26.24
£21.87
|
Recommended
Logitech Sight Mic pod dongle Adapter...
£29.56
£24.63
|
Logitech BCC950 Stem Camera mount Black
£21.42
£17.85
|
Popular
Logitech 952-000035 video conferencing...
£22.16
£18.47
|
Yealink VB-Tablemount-01 Black
£26.50
£22.08
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
874R4AA
|
993-001391
|
952-000154
|
993-001133
|
952-000035
|
VB-TabletopMount-01
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Logitech
|
Logitech
|
Logitech
|
Logitech
|
Yealink
|
| Product colour |
N/A
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
| Product type |
N/A
|
Expansion cable
|
Adapter
|
Camera mount
|
Table mount
|
Table mount
|





