We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly APV-63 Electronic Hookswitch TAA
SKU
85R01AA
£58.72
£48.93
In stock
0 available
SKU: 85R01AA
EAN: 0197497572896
APV-63 Electronic Hookswitch TAAAPV-63 Electronic Hookswitch TAA
Category: headphone/headset accessories
| SKU | 85R01AA |
|---|---|
| EAN | 0197497572896 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Country of origin | Mexico |
| Technical details | |
| Package weight | 300 g |
| Product colour | Black |
| Master (outer) cases per pallet layer | 21 pc(s) |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Weight & dimensions | |
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Master (outer) cases per pallet layer | 21 pc(s) |
| Country of origin | Mexico |
| UNSPSC-code | 26121630 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HP Poly APV-63 Electronic Hookswitch TAA
£58.72
£48.93
|
Recommended
Jabra LINK 14201-30
£63.48
£52.90
|
Popular
Jabra Leather Ear Cushion, Evolve 20SE...
£51.83
£43.19
|
Bestseller
Jabra SUPERVISOR cord w_ mute
£43.61
£36.34
|
New
Jabra Pro9400 Leather Ear Cushions
£63.48
£52.90
|
Zebra 25-129940-03R headphone/headset...
£55.21
£46.01
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
85R01AA
|
14201-30
|
14101-46
|
8800-02-01
|
14101-59
|
25-129940-03R
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Zebra
|
| Product type |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Cable
|
Ear pad
|
Cable
|





